Lonely Birds

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur...

Waves at night

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur...

Train Station

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur...

My first car

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur...

Valmieras kauss

Valmieras kauss

 

10.maijā 2015.gada kluba Jūrmalas slidas audzēkņi piedalījas sacensības Valmierā. Kopā klubu pārstavēja 15 dalībnieki,un 12 no tiem izcīnija godalgotas vietas, un 8!!!  zelta medaļas!!!

 

 

Apsveicam visus! Malači!

 

Mūsu rezultāti:

  Sīkāk...   |
 

"Burvīgas slidas", Daugavpils

22.martā  "Jūrmalas slidas" kluba audzēkņi piedalījas starptautiskās sacensības daiļslidošanā "Burvīgas slidas 2014"  Daugavpilī.

 

 


 

 

Mūsu rezultāti:

 

Pre-chiks1:

Žasmina Jefremenko - 1st place!


 

Pre-chiks2:

Eleonora Kamenecka - 1st place!


 

Chiks B girls:

Kristiana Viktorija Ivdre -3rd place!

 

Chiks A girls:

Lubov vaijtkeviča - 3rd place!

Emilija Ostaševska - 5th place!

 

Chiks A boys:

Antons Trofimovs - 2nd place!

 

Novice B girls:

Anastasija Trofimova - 4th place!

 

Springs B girls:


 

Alisa Ševčenko -2nd place!

Elina Zambere - 4th place!

 

 

Apsveicam!

  Sīkāk...   |
 

Draudzības sacensības daiļslidošanā,Rīga

23.martā  divas "Jūrmalas slidas" kluba audzēknes  piedalījas draudzības sacensībās daiļslidošanā  Sporta Akademijas hallē.

Mūsu rezultāti:

 

Beginners:

 

Jūlija Laura Zaiceva - 1st place!

Elizabete Znotiņa - 4th place!

 

Apsveicam!

  Sīkāk...   |
 

Sniegpulkstenīšu Kauss, Ozolnieki

8. marta 2014. gada  "Jūrmalas slidas" kluba audzēkņi piedalījas sacensībās "Sniegpulkstenīšu Kauss" Ozolniekos.

 


Mūsu rezultāti:

 

Elements Pingvini 2007:


Viktorija Prikule - 8th place!

Līva ozoliņa - 9th place!


 

Pre-chiks girls:

Žasmina Jefremenko - 1st place!

Eleonora Kamenecka - 2nd place!

Jelizaveta Deņisova - 8th place!

 


Eleonora, Žasmina

 

 

Chiks B girls:

Kristiana Viktorija Ivdre - 2nd place!


 

Chiks B boys:

Emīls Kārlis Ozoliņš - 2nd place!


 

Chiks A:


 

Lubov Vaijtkeviča - 1st place!

Emilija Ostaševska - 4th place!

 

Beginners:

Jūlija Laura Zaiceva - 3rd place!

Elizabete Znotiņa - 4th place!

  Sīkāk...   |
 

Haabersti Cup 2014 , Tallin Estonia

Marta sākumā kluba audzēkņi piedalījas starptautiskajas sacensībās daiļslidošanā Tallinā   "Haabersti Cup 2014".

Mūsu rezultāti:

Chiks B:

 


Kristiana Viktorija Ivdre - 4th place!

Anna Bujanova - 9th place!

 

 

Basic Novice A:


Anastasija Petuhova - 9th place!


 

 

 

Jekaterina Ivanova - 11th place!

  Sīkāk...   |
 

Valmieras draudzības sacensības

Šodien "Jūrmalas slidas"  kluba audzēkņi piedalījas draudzības sacensības Valmierā. Kopā klubu pārstāva 8 bērni, un 7 no tiem - medālisti!

Mūsu rezultāti:

 

Beginners:

Julija Laura Zaiceva - 1st place!

 

 

Elizabete Znotiņa - 4th place!

 

 

Chiks B boys: Daniils Lankerts - 2nd place!

 

 

Chiks A girls:

Emilija Ostaševska - 2nd place!

Lubov Vaijtkeviča - 3rd place!

 

Chiks A boys:

Antons Trofimovs - 1st place!

 

  Antons, Emilija, Lubov

 

 

Springs B:

Ksenija Jacišina - 1st place!

Elina Zambere - 2nd place!

 

Ksenija, Elina

 

 

Malači!

  Sīkāk...   |
 

"Lounakeskus Trophy", Tartu,Estonia

21.-23. februārī "Jūrmalas slidas" kluba audzēkņi piedalījas starptautiskajas sacensībās "Lounakeskus Trophy" Igaunijā.


Mūsu rezultāti:


Chiks B:


Krisitiana Viktorija Ivdre - 1st place!


 

 

Beginners 2003-04:



 

Julija Laura Zaiceva - 2nd place!


 

Anastasija Derečina - 6th place!

 

 

Springs B:


 

Ksenija Jacišina: 1st place!


 

 

Elina Zambere - 2nd place!

 

  Sīkāk...   |
 

Slidotprieka Kauss 2014

16.februārī "Jūrmalas slidas" kluba audzēkņi piedalijas sacensībās "Slidotprieka Kauss 2014", kuri norisinājas Ogrē.

Kopā kluba pārstāva 13 bērni,  9 no tiem ieguva godalgotas vietas!


Mūsu rezultāti:

Sacensības pa elementiem:


2009.g.: Svetlana Bujanova - 2nd place!

2008.g.: Karina Prikule - 3rd place!

2007.g.: Viktorija Prikule - 3rd place!

 

Sacensības pa programmām:

Pre-chiks1:

 


Žasmina Jefremenko - 1st place!

 

Pre-chiks2:

Eleonora Kamenecka - 1st place!

Jelizaveta Denisova - 3rd place!

 

Chiks B:


 

Anna Bujanova - 4th place!

Daniela Davidoviča - 8th place!

 

Chiks B boys:

 


Kirills Korkačs - 1st place!

Daniils Lankerts - 4th place!

 

Beginners 20001-2002:

Elizabete Znotiņa - 4th place!

 

Beginners 2003-2004:


Julija Laura Zaiceva - 2nd place!

Anastasija Derečina - 3rd place!

  Sīkāk...   |
 

Kaunas Ice Winter Cup 2014

Šī nedēļas nogalē " Jūrmalas slidas" kluba audzēkņi piedalījas starptautiskajās sacensības "Kaunas Ice Winter Cup 2014".

Mūsu rezultāti:


Pre-chiks B: Eleonora Kamenecka - 1st place!

 


Pre-chiks A: Žasmina Jefremenko - 1st place!


 

 

Chiks B: Kristiana Viktorija Ivdre - 3rd place!


 

 

Chiks A girls : Emilija Ostaševska - 6th place! Lubov Vaijtkeviča - 7th place!

Chiks A boys: Antons Trofimovs - 2nd place!


                                                         Lubov, Antons, Emilija

 

Apsveicam!!!

  Sīkāk...   |
 

Kaunas Ice Christmas Cup 2013

Piekdien, šī gada 20. decembrī, Lietuvā, kluba "Jūrmalas slidas" audzēkņi uzvarēja starptautiskajās sacensībās daiļslidošanā "Kaunas Ice Christmas Cup 2013" Chiks B grupā.


Apsveicam Kristiānu Viktoriju Ivdre un Kirilla Korkača ar zelta medaļām!

 

 

Chiks B girls: Kristiana Viktorija Ivdre - 1st place!



Chiks B boys: Kirills korkačs - 1st place!


 

Malači!

  Sīkāk...   |
 

«    Augusts 2018    »
POTCPSSv
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 










Женское одиночное катание
Мужское одиночное катание
Спортивные пары
Танцы на льду
Показательные выступления